Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu


Nagłówek

Aktualności

Powiatowe Targi Pracy i Edukacji

Europejska Nagroda Sektora Publicznego 2017

Europejski Instytut Administracji Publicznej zaprasza do zgłaszania kandydatur do Europejskiej Nagrody Sektora Publicznego - EPSA 2017.

EFS/POWER „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie oświęcimskim (III)”

Projekt „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie oświęcimskim (III)”

SZKOLENIE dla Pracodawców - "Zatrudnianie cudzoziemców w Polsce"

Serdecznie zapraszamy do udziału w organizowanym przez Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu szkoleniu dla pracodawców „Zatrudnianie cudzoziemców w Polsce” Szkolenie odbędzie się w dniu 27 marca 2017r. w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Oświęcimiu ul. Wyspiańskiego 10 sala konferencyjna (nr 217 II piętro) w godzinach 8:00 – 14:45

Bezpłatne konsultacje z zakresu prawa pracy

W dniu 29 marca 2017r. (środa) w godz. 9:30 - 12:00 w Powiatowym Urzędzie Pracy w Oświęcimiu  ul. Wyspiańskiego 10, pracownik Państwowej Inspekcji Pracy udzielać będzie bezpłatnie porad prawnych w zakresie prawa pracy. Konsultacje organizowane są w ramach Powiatowych Targów Pracy i Edukacji Zainteresowanych prosimy...

Nabór wniosków o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na finansowanie kosztów kształcenia ustawicznego

Nabór wniosków o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na finansowanie kosztów kształcenia ustawicznego   Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu ogłasza nabór wniosków o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na kształcenie ustawiczne pracowników i pracodawców. Nabór będzie prowadzony ...

29 marca 2017 roku upływa termin składania ofert do konkursu w ramach Programu na rzecz Zatrudnienia i Innowacji Społecznych (EaSI).

Tematem przewodnim konkursu VP/2017/007 jest wsparcie długoterminowej ponadnarodowej mobilności uczniów zawodowych i przygotowanie pilotażowego projektu umożliwiającego mobilność uczniów zawodowych pomiędzy krajami.

Tydzień z Małopolskimi Urzędami Pracy

23 stycznia 2017 r. rozpocznie się 5. edycja Tygodnia z Małopolskimi Urzędami Pracy.

Rusza rekrutacja do projektu MOWES Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej

Od dnia 23 stycznia 2017 roku rozpoczynamy pierwszy nabór dokumentów rekrutacyjnych Grup inicjatywnych złożonych z osób fizycznych lub prawnych (w tym JST) zainteresowanych wsparciem szkoleniowo doradczym i pozyskaniem dotacji na utworzenie/przystąpienie do przedsiębiorstwa społecznego (w tym spółdzielni socjalnej).

Projekt Kierunek Kariera - możliwość dofinansowania szkoleń dla osób pracujących.

Zapraszamy na spotkanie z realizatorem projektu KIERUNEK KARIERA – pracownikami Centrum Informacji i Planowania Kariery w Krakowie.

Wyświetlanie 1 - 10 z 63 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę